برگزاری آئین­ گرامیداشت روز بصیرت و تجدید میثاق امّت با ولایت در نیروگاه نکا

1399/10/10 - 15:26

 برگزاری آئین­ گرامیداشت روز بصیرت و تجدید میثاق امّت با ولایت در نیروگاه نکا

  به مناسبت نهم دی­ماه روز بصیرت و میثاق امّت با ولایت مراسم با شکوهی در نیروگاه شهیدسلیمی نکا برگزار شد.

      در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی محمدی طی سخنان مبسوطی به واکاوی ابعاد مختلف فتنه سال 88 و تلاش ناکام دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنان برای براندازی و ساقط کردن اصل نظام اسلامی پرداخت.

      امام جماعت نیروگاه بابیان این نکته که هر حادثه تاریخی آنی نیست و معلول حوادث قبل از آن می­ باشد گفت: فتنه سال88 سناریویی از قبل تهیه شده برای براندازی نظام اسلامی در بستر انتخابات بود. دشمنان همان گونه که در شعارهای فتنه­ گران هم اظهار شده بود، با توسل به ادعای دروغین تقلب در انتخابات، در پی ساقط کردن اصل نظام اسلامی ما بودند، اما با تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری، ظرفیت بالای نظام و از همه مهمتر بصیرت انقلابی مردم، غبارهای فتنه کنار رفت و تهدید فتنه 8 ماهه که مشکلات فراوانی را برای مملکت بوجود آورده بود، به فرصت 9 دی تبدیل شد و بار دیگر امید واهی بدخواهان انقلاب را به یأس تبدل کرد.

      وی باتبریک و تمجید از بصیرت و حضور هوشمندانه مردم غیور ایران در صیانت از ارزش­ های انقلاب و مسئولیت دفاع از حق که خداوند بر دوش آنها نهاده، افزود: قطعا انقلاب ما دشمنان و فتنه های بزرگ در پیش خواهد داشت واین ملت آماده مقابله با دشمنان انقلاب و اصول دین می­باشد.