بازدید خانوادگی­ کارکنان نیروگاه نکا از مناطق عملیاتی جنوب کشور

1398/01/20 - 14:29

بازدید خانوادگی­ کارکنان نیروگاه نکا از مناطق عملیاتی جنوب کشور

       گروهی از کارکنان نیروگاه شهیدسلیمی نکا به منظور تجدید میثاق با آرمان­های مقدس شهدا، درقالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید نمودند.

      در آستانه سال جدید و با هماهنگی­های بعمل آمده از سوی پایگاه بسیج شهید عبادیان، دو گروه از بسیجیان نیروگاه نکا به همراه اعضای خانواده راهی سرزمین­های نور و مشهد شهدای والامقام 8 سال دفاع مقدس شدند تا به مدت یک هفته ضمن حضور در مناطق عملیاتی شهرهای اندیمشک، شوش، سوسنگرد، هویزه، خرمشهر، اهواز، آبادان و عملیات­های فتح ­المبین و والفجر 8 ، یادما ن­های­ شهدای هفت­تپه، فکه، هورالهویزه، تنگه حنظله، کمیل، تنگه چزابه، اروندکنار و شلمچه را زیارت نمودند و از رشادت­های بی­نظیر شهدای دفاع مقدس تجلیل نمودند.

      در طول این بازدیدها که در فضایی آکنده از معنویت و عطر حضور شهدا برگزار ­شد، شاهدان عینی و راویان دفاع مقدس از رشادت­ها، جانفشانی­ها، استقامت و فتوحات رزمندگان اسلام و مظلومیت همسنگران عروج یافته خود در صیانت از آب و خاک و کیان اسلام و انقلاب در نبردهای نابرابر با دشمنان روایت کردند.

       لازم به ذکر است که اعضای کاروان­ مذکور همچنین به زیارت مسجد مقدس جمکران و حرم­ های مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و حضرات دانیال نبی مشرف شدند.

     خاطرنشان می­شود هر ساله طی ماه­های فرودین و اسفند دو کاروان راهیان نور متشکل از کارکنان نیروگاه به اتفاق اعضای خانواده به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می­شوند.