بیانیه شورای فرهنگی نیروگاه شهید سلیمی نکا در محکومیت حمله تروریستی رژیم منحوس صهیونیستی به کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق:

1403/01/16 - 10:35

بسم الله الرحمن الرحیم

من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر ومابدلوا تبدیلا

    شهادت مظلومانه سرداران سپاه اسلام محمدرضا زاهدی و محمدهادی حاج رحیمی از فرماندهان و مستشاران نظامی ارشد جمهوری اسلامی ایران در سوریه و پنج تن از افسران و مستشاران شجاع و جوانمردشان را در حمله تروریستی و ناجوانمردانه رژیم جنایتکار و غاصب اسرائیل به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، خانواده های معظم شهدا و آحاد ملت شریف و قدرشناس ایران اسلامی تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

      ضمن ابراز انزجار و محکومیت شدید این جنایت هولناک، ددمنشانه و خارج از عرف و قوانین بین المللی، برای روح پاک شهدای این حادثه آرزوی علو درجات و حشر با مقتدایشان حضرت امام علی(ع) و برای رزمندگان محور مقاومت، پیروزی کامل بر رژیم منفعل و کودکش کش صهیونیستی را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می نماییم.

      بدون تردید ارتکاب این جنایت فجیع و قتل عام و نسل کشی آشکار مردم مظلوم و بی¬دفاع فلسطین که قلوب امت اسلام و همه آزادیخواهان جهان را جریحه دار کرد، با پشتیبانی و حمایت دولت جنایت پیشه آمریکا و انفعال دولت های مدعی حقوق بشر غرب صورت می پذیرد.

      دولت های تروریست آمریکا و اسرائیل بدانند که ارتکاب این جنایات هیچ تردیدی بر حقانیت راه این شهدای عزیز و افشای ماهیت ضد بشری، خون آشامی و روجیه استکباری جبهه ی مقابل باقی نمی‌گذارد.

      اگرچه شهدای والامقام ما پس ازسال ها مجاهدت و مبارزه ی فی سبیل الله به آرزوی دیرینه-اشان رسیدند و به مقام قرب و فیض ضیافت « عند ربهم یرزقون » وصول یافته اند و جای آنان در بین ما خالیست ولی اینجا سرزمین عاشقان و تربیت یافتگان مکتب سالار شهیدان است و برای صیانت از مکتب اهلبیت و ارزش های ناب اسلامی هزاران رزمنده جان برکف دیگر حضور دارند و هرگز نخواهند گذاشت پرچم برافراشته شده توسط این شهدا بر زمین بماند و دشمنان زبون در منطقه به اهداف شومشان برسند. بی شک خون پاک این شهدا و مردم بی دفاع بویژه کودکان مظلوم غزه، مقاومت اسلامی را در گستره جهان پویاتر و به مدد الهی روند نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع خواهد نمود.

      همچنین دشمنان بدانند که بفرموده رهبر و مقتدایمان « دوران بزن دررو تمام شد » و یقیناً پاسخ کوبنده تر فرزندان غیور این آب و خاک، شادی زودگذر آنان را به تلخی و روزگارشان را به شب تیره مبدل خواهد کرد. 

شورای فرهنگی نیروگاه