با حضورمسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران: آیین گرامیداشت هفته دولت در نیروگاه نکا برگزار شد

     به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر مراسمی در نیروگاه شهید سلیمی نکا برگزار شد.

      در این مراسم مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران در سخنانی به واکاوی توطئه­ های مختلف دشمنان برای به شکست کشاندن نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیان توفیقات و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.

      حجت ­الاسلام جعفر رعایتی با تمسک به حدیث قدسی از پایبندی به اصول و ارزش­های اخلاقی به عنوان راهکار برون رفت از چالش­ها و نزاع­ های اجتماعی یاد کرد و گفت: یکی از پیامبران بنی ­اسرائیل که از اختلافات موجود بین مردم قومش ناراحت و در پی برقراری صلح و صفا و دوستی بین آنان بود از حضرت احدیت راه حلی برای برون رفت از مشکلات طلب نمود که به وی وحی شد در صورت پایبندی مردم به پنج اصل: " زود قضاوت نکردن دیگران، انجام کار برای رضای خدا، پناه دادن به بی­پناهان، برطرف کردن نیاز حاجت­مندان و پرهیز از غیبت " مشکلات اجتماعی برطرف می­شود.

      وی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه بدلیل شرایط سیاسی حاکم بر کشور در زمان طاغوت پیروزی انقلاب برای کسی قابل باور نبود، افزود: دشمنان این ملت برای جلوگیری از الگو شدن انقلاب برای سایر ملت­ها و به خطر افتادن منافع خود توطئه­ های مختلف و در صدر آن جنگ تحمیلی را بر ملت ما تحمیل کردند. اما جوانان غیور ما گوش به فرمان مقتدایشان استقامت کردند و از هیمنه دشمن، هراسی به دل راه ندادند و دشمن نابکار را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشتند.

      رعایتی در ادامه با اشاره به گوشه­ای از موفقیت ­ها و دستاوردهای کشور در زمینه­ های مختلف علمی، سیاسی، نظامی و تکنولوژی ­های نوین، اتکاء کشور به توانمندی­های درون­زا را عامل مؤثری در راستای اقتدار نظام اسلامی دانست.