کسب مقام نخست تیم نیروگاه نکا در مسابقات تنیس روی میزکارکنان دولت استان مازندران / نائب قهرمانی عباس محمودی در مسابقات انفرادی تنیس روی میز کارکنان دولت استان مازندران

1400/10/04 - 16:57

 

      به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق نکا، تیم نیروگاه شهید سلیمی نکا در مسابقات تنیس روی میز کارکنان دولت استان مازندران، عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.

     این گزارش می افزاید: دراین دوره از مسابقات که بصورت حذفی برگزارشد، تیم نیروگاه شهید سلیمی نکا و شرکت برق منطقه­ ای مازندران و گلستان با شکست حریفان به فینال رقابت ها راه یافتند که در بازی فینال تیم نیروگاه توانست با برد 3 بر1 به مقام نخست این دوره از مسابقات دست یابد و مجوز ورود به مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور را دریافت نماید.

     در بازیهای انفرادی این مسابقات نیز که در چهار گروه چهار نفره و به صورت دوره ­ای برگزارشد، عباس محمودی از شرکت مدیریت تولید برق نکا و منصور رمضان نژاد از دانشگاه مازندران به فینال رقابت ­ها راه یافتند که در نهایت منصور رمضان نژاد با برد 3 بر 2 به مقام قهرمانی رسید و عباس محمودی نائب قهرمان شد.

تیم شرکت مدیریت تولید برق نکا در این مسابقات را که به مدت 2 روز در پردیس دانشگاهی شهرستان بابلسر برگزار شد آقایان عباس محمودی، محمد صادقی کوهستانی و محمد یزدانی همراهی نمودند.