ارزیاب وارائه ­دهندگان پیشنهادها­ی برتر نیروگاه نکا تجلیل شدند

1399/12/05 - 13:46

     ارزیاب وارائه ­دهندگان پیشنهادها­ی برتر نیروگاه نکا تجلیل شدند

در جلسه هماهنگی مدیران شرکت مدیریت تولید برق نکا ، از ارزیـاب و ارائه دهندگان پیشنهــادهای بـرتـر سال1398 نیروگاه شهیدسلیمی نکا با اهداء لوح و هدایایی تجلیل شد.

       در این جلسه مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق نکا توجه جدی به نظام پیشنهادها را از شاخصه­ های شرکت پویا دانست و گفت: نظام پیشنهادها یکی از ابزارهای موثر مدیریت برای بهره­ گیری ازتجارب و افکار و ایده ­های خلاقانه کارکنان در جهت ایجاد بهبود در فرایند و پیشبرد امور است.

       محسن نعمتی هدف از اجرای نظام پیشنهادها را ارج نهادن به توانایی­ های نیروی انسانی در محیط کار و اشاعه فرهنگ مشارکت و همکاری جمعی در حل مسائل سازمان ارزیابی کرد و گفت: پیاده ­سازی این نظام موجب کشف ایده­ های نو، باروری خلاقیت و نوآوری، ارتقاء کارایی نیروی انسانی، ایجاد انگیزه مشارکت، تقویت حس تعلق سازمانی، مسئولیت­ پذیری در کارکنان و ارتقاء بهره ­وری و پویایی سازمان خواهد شد.

      در ابتدای این جلسه سمیه گلی دبیر کمیته عالی نظام پیشنهادهای شرکت گزارشی از وضعیت دریافت و فرایند رسیدگی به پیشنهادهای واصله در کمیته­های تخصصی و نحوه انتخاب پیشنهادها و ارزیاب برتر را ارائه نمود.

در پایان این جلسه نیز با اهداء لوح سپاس و هدایایی از  ارزیاب و ارائه­دهندگان پیشنهادهای برتر سال 1398 شرکت به شرح زیر تجلیل شد.

 پیشنهاد عبدالرضا جعفری با موضوع « ساخت ابزار مخصوص جهت خارج کردن و جاگذاری رولربیرینگ »، پیشنهاد اسعد آقادوست با موضوع « تغییر محل آبگیری دیریتور بویلرهای سیکل ­ترکیبی»، پیشنهاد مشترک علیرضا سلیم پور و علی اکبر وجدانی­ کلتی با موضوع «برقراری کنتاکت تریپ رله جانسون در نیروگاه سیکل­ ترکیبی»، پیشنهاد یزدان فارابی خانقاهی با موضوع « نصب ثبات(رجیستر) برای تابلو فرمان بویلر اراکی­ ها و بابکوک به جهت ثبت پالس­ های الکتریکی صادر شده برای تریپ بویلر و تعیین نوع و دلیل تریپ»، پیشنهاد محمد رشیدپور با موضوع « تغییر روش  انتقال آب نمک از تانک آب نمک به سختی­ گیر خاتم » و پیشنهاد ابراهیم جعفری با موضوع « تغییر لاجیک والوهای ورودی پری هیتر بویلر سیکل ترکیبی » از سوی ارزیابان حائز رتبه­ برتر شدند.

 

همچنین از محمد چاله کایی نیز به عنوان ارزیاب برتر تقدیر شد.

پیشنهادهای ارائه شده به کمیته عالی نظام پیشنهادهای نیروگاه بر اساس 9 معیارِ ایمنی پرسنل، ایمنی تجهیزات، تسهیل در امر انجام فرایند، کاهش خروج اضطراری و یا کاهش بار، اثرات زیست محیطی، مدیریت انرژی، بهبود خدمات رفاهی و بهداشت روانی کارکنان، مباحث مدیریتی و صرفه­ جویی در مصرف مواد و مصالح و کاهش تلفات و ضایعات، مورد ارزیابی قرار می­ گیرند.