دیدار مدیران نیروگاه نکا با امام جمعه شهرستان نکا

1399/02/24 - 18:28

دیدار مدیران نیروگاه نکا با امام جمعه شهرستان نکا

      مهندس محسن نعمتی مدیرعامل شرکت مدیریت تولیدبرق نکا به اتفاق جمعی از معاونین و مدیران نیروگاه با امام جمعه نکا دیدار نمودند.

      در این دیدار ابتدا مدیرعامل نیروگاه گزارشی از میزان تولید و آمادگی واحدها برای تولید پایدار انرژی ، انجام تعمیرات اساسی واحدهای بخاری و گازی، اجرای پروژه­ های بهینه ­سازی و رفع موانع تولید، موفقیت­های حاصله در بخش ساخت داخل، فعالیتهای فرهنگی و مذهبی، مشارکت کارکنان نیروگاه در امور عام ­المنفعه و کمک­ رسانی به آسیب­دیدگان حوادث طبیعی و حضور فعال در همراهی با ستاد استانی مبارزه با ویروس کرونا ارائه نمود.

    سپس امام جمعه نکا ضمن تقدیر و تشکر از مدیران و کارکنان نیروگاه بویژه خدمات ارائه شده به مردم برای مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: مردم ما شایسته بهترین خدمات هستند و خدمت به آنان امری لازم و ضروری است و در قبال مردم از ما سؤال خواهد شد.

     حجت ­الاسلام والمسلمین محمدصادق محمدی لائینی، احسان و خدمت به مردم را زیباترین جلوه انسانیت دانست و گفت: احسان به مردم کار خداست و کسانی که به مردم خدمت می­کنند، در واقع کارشان رنگ خدایی دارد و در کارنامه اعمالشان ماندگار خواهد بود.

       وی سپس به فیوضات و برکات ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: خداوند برای این ماه دو سفره اختصاص داده است، در دنیا سفره­ رحمت و غفران و کرم که پاداش اعمال در آن نسبت به سایر ماه­ ها مضاعف است، در این ماه شیطان در غل و زنجیر است و ملائک ندا می­دهند مردم بدرگاه خدا بیایید که خداوند با رحمت واسعه ­اش همه را می­ آمرزد و در آخرت نیز در ریان بهشت برای ورود روزه­ گیران اختصاص یافته و سفره­ای که فقط روزه­ گیران از آن بهره­ می­برند.

      حجت­الاسلام محمدی لائینی همچنین بر مراقبت از نفس و اغتنام فرصت ماه مبارک رمضان برای معرفت نفس، خودسازی و تعالی معنوی تأکید نمود.

      وی در پایان حمایت از تولید و تقویت تولید داخل را عاملی مؤثر در بازکردن گره اشتغال جوانان و کاهش بسیاری از مشکلات جامعه ارزیابی نمود.