تجلیل از کارشناس نیروگاه نکا در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه­ کار و تولید مازندران

1399/02/24 - 16:39

تجلیل از کارشناس نیروگاه نکا در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه­ کار و تولید مازندران

       آرش طراوتی کارشناس تعمیرات مکانیک سیکل­ ترکیبی نیروگاه نکا در بخش صنعت جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید به عنوان کارگر نمونه استان معرفی شد.

      همزمان با روز کارگر آئین تجلیل از نخبگان جامعه کارگر و تولید و نشست صمیمی با استاندار، با حضور جمعی از مسئولان و اعضای تشکل­ های کارگری استان در سالن شماره یک استانداری مازندران برگزار و از منتخبین استانی با اهداء تندیس و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

      خاطرنشان می­شود طراوتی بدلیل ارائه چندین پروژه و پیشنهاد از جمله « بررسی اشکالات مشعل­های داکت برنر بویلرهای بازیاب سیکل­ ترکیبی و تجارب تعمیرات مکانیک در نیروگاه­ های سیکل­ ترکیبی » به جشنواره امتنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان کارگر نمونه استانی انتخاب و به مرحله کشوری این جشنواره راه یافت.

      به همین مناسبت وی با هماهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به دعوت صدا و سیمای مرکز مازندران در برنامه زنده و عصرگاهی « ماه بهشت » سیما حضور یافت و در خصوص پیچیدگی و دشواری فرایند تولید انرژی، لزوم مدیریت مصرف و مصرف بهینه برق بویژه در تابستان، نقش همدلی در موفقیت کار گروهی، مضاعف نمودن تلاش­ها برای خودکفایی و بومی­ سازی قطعات نیروگاهی، پیشرو بودن صنعت برق و تولید و اهدای محلول ضدعفونی کننده سطوح در نیروگاه شهیدسلیمی نکا با مجری برنامه به گفتگو نشست.