تولید و اهداء بیش از 700 هزار لیتر محلول ضدعفونی ­کننده سطوح توسط نیروگاه نکا

1398/12/27 - 10:52

 در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و طی 10 روز گذشته صورت پذیرفت:

تولید و اهداء بیش از 700 هزار لیتر محلول ضدعفونی­ کننده سطوح توسط نیروگاه نکا

       نیروگاه شهید سلیمی نکا طی 10 روز گذشته با تولید و اهداء بیش از 700 هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده سطوح، نقش مؤثری در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ایفا کرد.

      در پی شیوع ویروس کرونا در استان­های مازندران و گلستان و ضرورت ایمن ­سازی اماکن و معابر برای شهروندان، کارکنان امور شیمی سیکل ­ترکیبی نیروگاه نکا با احساس وظیفه در جهت نقش آفرینی در جبهه مبارزه با این ویروس لجام گسیخته، در اقدامی جهادی با مجاهدان عرصه سلامت همگام شدند و طی 10 روز فعالیت شبانه­ روزی بیش از 700 هزار لیتر محلول ضد عفونی­ کننده سطوح ( هیپوکلریت سدیم 0.2 در صد ) تولید و به ادارات و نهادهای مختلف استان­های مازندران و گلستان تحویل دادند.

     در ده روز گذشته سازمان­ها و نهادهای مختلفی از جمله استانداری، فرمانداری­ ها، شهرداری­ ها و بخشداری­ های شهرها و روستاهای مختلف مازندران و گلستان، دانشگاه علوم پزشکی، مراکز بهداشتی درمانی، سازمان محیط­ زیست، شرکت­های صنعت آب و برق، مراکز دانشگاهی، جهاد دانشگاهی استان­های مازندران و گلستان، سازمان­ها و نهادهای نظامی و انتظامی، ادارات شهرستان نکا و پایگاه­های مقاومت بسیج، شرکت­ها و دهیاری­ های روستاهای همجوار نیروگاه قرارگرفته است .

      این اقدام با انگیزه ادای دین به مردم و کمک به دستگاه سلامت کشور انجام شده و تا ریشه­ کن شدن کامل این ویروس ادامه خواهد یافت.

 

     پرسنل خدوم و زحمتکش نیروگاه نکا همزمان با تلاش شبانه روزی و کار جهادی برای انجام رسالت خطیر تولید و تأمین پایدار برق کشور، در کنار کادر درمانی استان مازندران برای کمک به مردم ایستاده­ اند و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.