انتقام و خونخواهی سردار سلیمانی مطالبه جهانی است

1398/10/22 - 09:46

انتقام و خونخواهی سردار سلیمانی مطالبه جهانی است

       سردار محمدعلی آسودی در مراسم بزرگداشت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در نیروگاه شهیدسلیمی نکا با بیان این مطلب اظهار داشت: اشتباه راهبردی و حماقت دولت آمریکا در ترور سردار سلیمانی موجب افزایش محبوبیت آن شهید والامقام و برانگیخته­ شدن خشم عمومی علیه استکبار جهانی شد و تمامی اقشار ایران اسلامی، مجاهدان، گروه­های مبارز و آزادیخواهان جهان خواستار انتقام سخت و پشیمان کننده از عاملان این جنایت ددمنشانه هستند.

      مشاور فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین شهادت سردار سلیمانی را موجب احیاء حس حق طلبی و بیداری همگان دانست و گفت: خون شهید جریان­ ساز است و این خون به ناحق ریخته شده ماهیت مزدورانه دولت آمریکا را برای همگان برملا کرد و موجب انسجام ملی و اتحاد همه گروه­ها در داخل کشور شد و قطع به یقین برکات زیادی برای جبهه مقاومت ببار خواهد آورد و موجب تقویت این جبهه و فروپاشی دولت آمریکا خواهد شد.

     آسودی ساده­ زیستی، مردمی بودن، ولایتمداری، فدایی مردم بودن، استقامت در راه عقیده و مجاهدت در راه ارزش­ها را از اوصاف بارز سردار سلیمانی برشمرد و خاطرنشان ساخت: همه پیروزی­ های بدست آمده در جبهه مقاومت و سازماندهی و بسیج گروه­های جهادی از برکت مجاهدات این شهید عزیز است.

      وی همچنین اقدام وقیحانه دولت آمریکا را اشتباهی راهبردی و قابل پیگرد در محاکم بین­ المللی ارزیابی کرد و افزود: صدور عملیات تروریستی از سوی رئیس جمهور یک کشور مغایر تمامی مقررات و مصداق تروریسم دولتی است، به همین بدلیل اختلاف شدیدی در بین حکام آمریکا بوجود آمده و ترس از انتقام، موجب وحشت مردم آمریکا و سرزمین­ های صهیونیستی شده است.

پیش از سخنرانی ایشان، کارکنان نیروگاه با مدیحه سرایی صاحب شجاعی از ذاکرین اهل بیت عصمت و طهارت در سوگ شهادت این سردار آسمانی خون گریستند .