پیام تسلیت مدیرعامل نیروگاه شهید سلیمی نکا بمناسبت شهادت مظومانه سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی

1398/10/16 - 16:49

بسم­ الله­ الرحمن­ الرحیم

 من المؤمنین رجال صدقوا ماعاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه ومنهم من ینتظر ومابدلوا تبدیلا

       شهادت مظلومانه مالک اشتر زمان، سرباز بی­ ادعای وطن، مطیع و مرید ولایت، فخر امت اسلام، سردار­سرافراز، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  فرمانده­ مخلص نیروی قدس ­سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را خدمت حضرت ولی­عصر(عجل ­الله ­تعالی فرجه­الشریف)، مقام معظم رهبری(مدظله ­العالی)، امت اسلام، هموطنان عزیز، دوست­داران و همرزمان و خانواده معظم آن مهاجر الی  ­الله تبریک و تسلیت عرض می­کنم.

      سردار شهید سلیمانی فرمانده ­ای بصیر، زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادتش قلوب مردم ایران، بلکه همه امت اسلام راستین و آزادیخواهان جهان را جریحه­ دار کرد و موجی از نفرت و انزجار نسبت به استکبار جهانی بر انگیخت.

      دولت آمریکای جنایت پیشه با ارتکاب این اشتباه راهبردی هیچ تردیدی بر حقانیت راه این شهدای عزیز و ماهیت ضد بشری و ظالمانه جبهه‌ای که سردار قاسم سلیمانی و یارانش مثل ابو مهدی المهندس که عمر با برکت خویش را صرف مبارزه با آن نمودند، باقی نمی‌گذارد.

      دشمن زبون و تروریست بی ن­الملل بداند گرچه سردار دلها، پس از چهل سال مجاهدت و مبارزه­ ی فی­ سبیل­ الله به آرزوی دیرینه ­اش رسید و جای او در بین ما خالیست ولی اینجا سرزمین عاشقان و تربیت یافتگان مکتب سالار شهیدان است و برای صیانت از مکتب اهلبیت و ارزش­های ناب اسلامی هزاران سلیمانی دیگر حضور دارند و هرگز اجازه نخواهند داد پرچم برافراشته       سردار سلیمانی بر زمین بماند و دشمن به اهداف شومش در منطقه برسد.

بی شک خون پاک حاج قاسم، مقاومت اسلامی را در گستره جهان پویاتر خواهد نمود.

      همچنین دشمن بداند پاسخ کوبندة تربیت یافتگان مکتب این شهید بزرگوار، شادی زودگذر آنان را به تلخی و روزگارشان را به شب تیره مبدل خواهند کرد.  « عاش سعیدا و مات شهیدا »

 

                                                                                                            محسن نعمتی

                                                                                               رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل