برگزاری آئین تجلیل از کارگران و جوانان نمونه در نیروگاه نکا

1398/02/23 - 10:16
چاپ

برگزاری آئین تجلیل از کارگران و  جوانان نمونه در نیروگاه نکا

       همزمان با روز جهانی کار و کارگر، آئین جشن روز جوان و تجلیل از کارگران و جوانان نمونه در نیروگاه شهید سلیمی نکا برگزار شد.

      در این مراسم مدیرعامل نیروگاه با تبریک روز ملی صنعت برق و روز جهانی کار و کارگر به کارکنان خدوم صنعت برق ، ابراز امیدواری نمود که سال رونق تولید، برای همگان بویژه صنعت برق کشور سال پر خیر و برکتی در جهت تأمین انرژی و بهره­ گیری از انرژی­های تجدیدپذیر باشد.

      محسن نعمتی با تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش­های کارکنان نیروگاه، کارنامه عملکرد نیروگاه نکا را درخشان توصیف کرد و افزود: این نیروگاه از گذشته به عنوان یکی از نیروگاههای مدیر پرور در صنعت برق شناخته می­شود و با وجود مدیران و کارکنان فرهیخته و متخصص، همیشه در ارزیابی­های سالانه خوش درخشید و کارنامه درخشانی در صنعت برق از خود بجا گذاشته است.

      وی با اشاره به اقدامات نیروگاه در جهت پایداری تولید و آمادگی واحدها گفت: بدلیل گذشت چهل سال از عمر نیروگاه و برای افزایش ضریب اطمینان و میزان آمادگی واحدها در پیک­باری تابستان امسال ضروری بود که مجموعه ­ای از فعالیت­ها در راستای بازسازی و بهینه­ سازی تجهیزات نیروگاه بخصوص در بخش بویلر نیروگاه بخار انجام شود که انشاء­ا… آثار و نتایج آن در تابستان مشاهده خواهد شد.

      نعمتی همچنین LTE واحد دو گازی و تعمیر فید پمپ توربینی را از اقدامات مهم انجام شده در مجموعه سیکل­ترکیبی دانست و خاطرنشان کرد: خارج کردن و تعمیر فیدپمپ توربینی واحدگازی مدل   94.2 Vبدون حضور مشاور تجربه جدیدی بود که برای اولین بار با دستان توانمند همکاران متخصص ما در این نیروگاه انجام شد و در مجموع آمادگی مطلوبی برای فصل تابستان ایجاد شده است.

      وی همچنین توجه، اعتماد و میدان دادن به جوانان را موجب دمیده شدن روح امید و نشاط و شکوفایی استعدادها دانست و با تقدیر از جوانان نیروگاه به آنان توصیه کرد که هیچگاه از کار و تلاش و تهذیب نفوس خود غفلت نورزند.

            مدیرعامل شرکت مدیریت تولیدبرق نکا بازنشستگان را گنجینه­ تجارب دانست و با تجلیل از خدمات بازنشستگان نیروگاه بر استفاده از تجارب ارزشمند و نقطه نظرات مشورتی آنان در پیشبرد امور تأکید کرد.

      در این مراسم همچنین مهندس مرتضی سعادت مشاور مدیر عامل در امور جوانان و سیدجواد حمزه ­نژاد نماینده کارگران شرکت، از اقدامات و فعالیت­های یک­ساله حوزه مسئولیت خود گزارشی ارائه نمودند.

      در این جشن تعدادی از هنرمندان استان با اجرای برنامه­ های متنوع هنری شامل: موسیقی، نمایش طنز و ... لحظات شاد و مفرحی برای حضار بوجود آوردند.

      در پایان از خدمات 6 جوان و 20 نفر از کارگران برگزیده سال گذشته نیروگاه به شرح زیر با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

      جوانان نمونه شرکت مدیریت تولید برق نکا: کمیل یگانه، مهدی اسدی پایین ­لموکی، مهدی صادقی و مجتبی خادم مرزرودی.

      جوان نمونه شرکت آذر ساروج شمال: منوچهر سلیمانی­ کفراتی.

      جوان نمونه شرکت تعمیرات صنایع نیروگاهی مازندران (صنیر): رضا یوسفی­ گلوردی.

      کارگران نمونه شرکت­ مدیریت تولید برق نکا: محمد خادمی، عسکری یوسف­ پور، محمد چاله­ کایی، حسین تیزکار، علیرضا محمودی، ابراهیم جعفری فلوردی، مجتبی دباغیان، سیدامیرحسین درگاهی،مهدی رمضانی مسکوپایی و عبدالحمید موسی ­زاده.

      کارگران نمونه شرکت آذر ساروج شمال: سیدمحمود ساداتی ، ستار چهاردهی، احمد کاردگر، سیدمحمد رهنما، سیداسماعیل حسینی دنگسرکی، مهدی قنبری، محمد آذرشکان و الهام جاوید بالایی.     

کارگران نمونه شرکت تعمیرات صنایع نیروگاهی مازندران (صنیر): محمد چوپانی و سیدمهدی ساداتی.     

   همچنین در این مراسم با اهداء لوح و هدایایی از خدمات 23 نفر از بازنشستگان سال­های  96 و 97 نیروگاه تجلیل بعمل آمد