برگزاری مراسم گرامیداشت هفتة بسیج اداری و کارگری در نیروگاه نکا

1398/02/23 - 10:08
چاپ

برگزاری مراسم گرامیداشت هفتة بسیج اداری و کارگری در نیروگاه نکا

            به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج کارگری مراسمی در نیروگاه شهیدسلیمی نکا برگزار شد.

      در این مراسم حجت­ الاسلام محمدجواد موحد طی سخنانی ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر و گرامیداشت هفته معلم به تبیین قداست کار و تلاش و جایگاه رفیع کارگران از دیدگاه دین مبین اسلام پرداخت.

      نماینده سابق ولی فقیه در یگان­های حفاظت سپاه کشور از کارگران به عنوان نیروهای خدوم و بندگان شایسته خدا یاد کرد و گفت: رونق تولید و گنج شکوفایی اقتصاد کشور با کار و تلاش حاصل می­شود و کارگران نقش اساسی در تحقق این هدف متعالی به عهده دارند.

      وی در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری به علل برجستگی و ماندگاری آن شهید بزرگوار اشاره کرد و گفت: عواملی چون خلوص نیت، قداست هدف، طهارت روح و جسم و تلاش و پشتکار فراوان موجب شد تا آثار ارزنده و ماندگاری از آن شهید بجا بماند و نام و یادش زنده بماند.

      حجت ­الاسلام موحد همچنین با تأکید بر دشمن شناسی و حفظ هوشیاری در برابر توطئه­ های دشمنان افزود: دشمنان با تمام قوا برای نابودی انقلاب و ناکارآمد نشان دادن نظام اسلامی کمر همت بسته ­اند ولی هوشیاری مقام معظم رهبری و بویژه بیانیه گام دوم معظم­له، پویایی، سیر تکاملی و افق پنجاه سال آینده انقلاب را ترسیم نمود.