برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در نیروگاه نکا

1398/01/29 - 12:04
چاپ

برگزاری جشن اعیاد شعبانیه در نیروگاه نکا

        به مناسبت ایام ولادت با سعادت حضرت اباعبدالله ­الحسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز و ولادت حضرت امام سجاد(ع)، مراسم جشنی در نیروگاه شهیدسلیمی نکا برگزار شد.

     در این مراسم سرهنگ محسن نجیب­زاده طی سخنانی، به تبیین علل عصبانیت و اقدام خصمانه دولت آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه­های تروریستی پرداخت.

      عضو شورای راهبردی و هادیان سیاسی کشور، با اشاره به دسایس رنگارنگ دولت آمریکا علیه انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: آمریکا از بدو پیروزی انقلاب تا کنون از هیچ اقدامی علیه ملت بزرگ ایران دریغ نکرد و سپاه پاسداران نیز حتی یک روز را هم بدون توطئه آمریکا سپری نکرد و با توجه به خوی استکباری و سوابق دشمنی او با سپاه پاسداران این حرکت امری غیر منتظره نبود.

      سرهنگ نجیب ­زاده با استناد به فرموده حضرت امام راحل(ره) ، عصبانیت آمریکا را نشان دهنده درستی عملکرد سپاه ارزیابی کرد و افزود: امروز ارتش ما قدرت بلامنازعه منطقه است و کشور ما به حدی از توانمندی رسیده که دیگر هیچ قدرتی بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم توان رویارویی با ما را ندارد و لذا آمریکای تروریست پرور که قدرت پوشالی او تنها به فیلم­های هالیودی و پرده سینما منحصر شده با کارنامه سیاهی از تجاوز، کشتار و تضییع حقوق دیگر ملت­ها و حمایت­های بیدریغ از گروه­های تروریستی دنیا دست به حرکتی احمقانه زده و با این کار نابخردانه سند نابودی خود را امضاء نموده است.

           وی در ادامه عجز و ناتوانی آمریکا در رویارویی با نیروهای نظامی و سپاه ایران در میدان عمل، شکسته ­شدن هیمنه و ابهت پوشالی او در دنیا بدست فرزندان این مرز و بوم، اقتدار روز افزون جمهوری اسلامی ایران در دنیا، اشراف اطلاعاتی سپاه بر نقشه ­های سازمان­های نظامی و اطلاعاتی آمریکا، پیشرفت­ های خیره کننده ایران در صنعت موشکی، طراحی و ساخت زیر دریایی و دستیابی به تکنولوژی پیچیده ساخت پهپادهای بمب افکن و افزایش قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی را از دلایل و عوامل عصبانیت آمریکا برشمرد.

      عضو شورای راهبردی کشور با تأکید بر حاکمیت تفکر ولایت­پذیری در بخش تولید گفت: اگر بفکر آسیب ­پذیری کمتر و خواهان استحکام نظام و کشور هستیم باید عزم خود را برای تولید جزم کنیم و کشور را در برابر تکانه ­های تحریمی بیمه کنیم.

      نجیب­ زاده همچنین با اشاره به روز جانباز، حضرت ابوالفضل(ع) را بدلیل وفاداری به ولی زمان سمبل ولایت مداری و الگوی برجسته جانبازان دانست و بر شناخت بیشتر و تبعیت از سبک زندگی علمدار با وفای کربلا تأکید نمود.  

      وی همچنین به مناسبت روز ملی فناوری هسته ­ای خاطرنشان کرد: انرژی­های فسیلی تجدید پذیر نیستند و بزودی تمام خواهند شد، لذا دولت­های استکباری می­خواهند از انرژی به عنوان ابزار قدرت استفاده نمایند و به همین دلیل نمی­گذارند کشورهای مستقل به این تکنولوژی دست پیدا کنند ولی کشور ما به همت دانشمندان جوان خود به این توانمندی دست یافته و در آینده جزء قدرت­های اتمی دنیا خواهد بود. 

       در پایان بمناسبت روز جانباز از جانبازان شاغل در نیروگاه با اهداء لوح سپاس و هدایا تجلیل شد.