حضور پایگاه بسیج نیروگاه نکا در نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت کشور

1397/12/23 - 15:04

حضور پایگاه بسیج نیروگاه نکا در نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت کشور

       دومین جشنواره سرآمدان فن­آوری و صنعت به همت سازمان بسیج مهندسین و متخصصین صنعتی کشور به مدت 3 روز در محل دائمی نمایشگاه­های بین ­المللی تهران برگزار شد.

      کانون بسیج متخصصین و مهندسین پایگاه مقاومت بسیج شهیدعبادیان نیروگاه شهیدسلیمی نکا به همراه کانون­های سایر نیروگاه­های کشور با حضور در نمایشگاه جانبی این همایش ضمن عرضه بخشی از قطعات تولید داخل، گوشه­ای از توانمندی­ها و پیشرفت­های متخصصان و صنعتگران داخلی و جدیدترین دستاوردهای فنی و تخصصی بسیجیان نیروگاه شهیدسلیمی در زمینه مدیریت طراحی، ساخت و بومی­ سازی قطعات نیروگاهی را در معرض دید عموم قرار داد.

       ارائه آمار مقالات و تالیفات پژوهشی و نمایش توانمندی فنی کارکنان در رفع مشکلات بوجود آمده در امر نگهداری، تعمیرات و بهره ­برداری از واحدها و .... از جمله موارد ارائه شده در غرفه نیروگاه بوده که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.

      خاطر نشان می­شود رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور، جمعی از مقامات ارشد و معاونان وزارتخانه‌های نفت و نیرو، ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سازمان­های ملی استعدادهای درخشان و انرژی اتمی، مدیران عامل شرکت­های مادر تخصصی تولید، فرماندهان پایگاه­های مقاومت بسیج وزارتخان ه­ها و دیگر شرکت­کنندگان در این همایش از غرفه نیروگاه شهیدسلیمی نکا بازدید نمودند.

    در آئین اختتامیه این نمایشگاه مهندس داوود طارمی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو با اهداء لوح تقدیر به غرفه­ های برتر از تلاش های سجاد احمدی مسئول کانون بسیج متخصصین و مهندسین نیروگاه تجلیل کرد.

     در حاشیه این نمایشگاه خبرنگاران شبکه­ های سراسری خبر و نیز باشگاه خبرنگاران جوان مصاحبه هایی با مهندس محسن نعمتی مدیرعامل نیروگاه شهیدسلیمی نکا و کارشناسان نیروگاه ترتیب دادند که از شبکه­ های سراسری پخش شد.