برگزاری مراسم گرامیداشت روز آزادگان در نیروگاه نکا

1397/06/17 - 16:25

       طی مراسمی به مناسبت 26 مرداد سالروز بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه آزادگان به آغوش ملت و میهن اسلامی، مراسمی در نیروگاه شهیدسلیمی نکا برگزار شد.

     در این مراسم یکی از جانبازان و آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس در سخنانی با اشاره به شکست­ های مکرر وتوطئه ­های دشمنان برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی توطئه، گفت: این انقلاب متکی به قدرت خداوند و حمایت­ های حضرت صاحب­ الزمان(عج) است و دشمنان به خواست خداوند متعال مثل گذشته هیچ توفیقی بدست نخواهند آورد.

      سردار فردوس در ادامه به بیان گوشه ­ای از خاطرات و مشاهدات خود از استقامت و پایداری آزادگان سرافراز در شکنجه ­­گاه­های مخوف دشمن بعثی پرداخت و خاطر نشان ساخت: آزادگان ما با اتکاء به ایمان راسخ و ذکر و توسل به اهلبیت(ع) همه شکنجه ­های زندان­های مخوف دشمن بعثی را تحمل ­می­کردند، اما هیچوقت به انقلاب و ساحت مبارک حضرت امام(ره) اهانت نمی­کردند.

      فرمانده سابق تیپ یکم لشکر 25 کربلای مازندارن در ادامه به بیان خاطراتی از عملیات­ های پیروزمندانه رزمندگان در دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: رزمندگان ما در شرایط تحریم کامل کشور از سوی دشمنان و در شرایطی نابرابر از حیث توان تسلیحاتی و نظامی استقامت کردند و کشور را از خطر سقوط حتمی نجات دادند. 

     لازم به ذکر است که حسینعلی صمدی و علی کارگر دارابی دو نفر از آزادگان شاغل در نیروگاه به افتخار بازنشستگی نائل شدند و رمضان عموزاد مهدیرجی نیز به سفر معنوی حج بیت ­ا… الحرام مشرف هستند.