بازدید مهندس پیشاهنگ از نیروگاه نکا

1397/05/13 - 11:20

بازدید مهندس پیشاهنگ از نیروگاه نکا

       معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولیدنیروی برق حرارتی به منظور بررسی میزان پیشرفت­ کار تعمیرات اساسی، مدرنیزاسیون وLTE  واحد 2 گازی و نیز تعمیرات غیر مترقبه توربین فشار ضعیف واحد یک بخاری از نیروگاه شهیدسلیمی نکا بازدید نمود.

      مهندس عبدالرسول پیشاهنگ در این بازدید و در جلسه ­ا­ی که با حضور مدیران و کارشناسان نیروگاه برگزار شد، با اشاره به افزایش دمای هوا و ضرورت تأمین برق مورد نیاز مشترکان، به تشریح شرایط اضطراری و حساس حاکم بر صنعت ­برق کشور پرداخت.

      معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولیدنیروی برق حرارتی بر جدیت بیشتر و تلاش جهادی کارکنان بخش تولید در میدان خدمت­ رسانی به مردم تأکید کرد و گفت: در هوای گرم تابستان با توجه به ضرورت استفاده از سیستم­ های سرمایشی، مردم بحق انتظار دارند که برق مورد نیاز آنان تأمین شود.

      وی با بیان اینکه همه واحدهای نیروگاهی باید آمادگی کامل را برای تولید حداکثری داشته باشند، افزود: با توجه به نیاز شبکه ضرورت دارد از هر طرح ابتکاری و خلاقیتی که بتواند رفع مشکل توربین و بازگشت به وضعیت عادی را تسریع نماید، استفاده نمایید.

      در ابتدای این جلسه مهندس محسن نعمتی مدیرعامل نیروگاه با تشکر از حمای ت­ها و حسن توجه مهندس پیشاهنگ، چشم ­انداز و هدف اصلی نیروگاه را تولید برق پایدار و استاندارد ارزیابی کرد و افزود: ما خود را در قبال مردم مسئول می­دانیم و سعی ما بر این است که با استفاده از همه­ ی ظرفیت­ های فنی و تخصصی بتوانیم برق مورد نیاز مردم را تأمین کنیم.

      همچنین در این جلسه گزارش مبسوطی در خصوص اقدامات انجام شده و پیشرفت کار تعمیرات غیر مترقبه توربین واحد یک بخاری و نیز تعمیرات اساسی وLTE  واحد دو گازی ارائه شد.