فرمانده سپاه کربلا مازندران در نیروگاه نکا عنوان کرد: سپاه پاسداران با تمام توان و ظرفیت خود برای امید آفرینی و رفع مشکلات مردم در وسط میدان است// خدمات کارکنان نیروگاه نکا در شرایط سخت کاری، شاخص، جهادگونه و قابل تحسین است

1403/01/29 - 12:37
چاپ

       فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در جمع کارکنان نیروگاه شهیدسلیمی نکا با بیان این مطلب اظهار داشت: براساس قوانین، محافظت و مراقبت از دستاوردهای انقلاب از وظایف ذاتی سپاه پاسداران است و سپاه برای عمل به تکالیف خود و در راستای کمک به رفع مشکلات و افزایش رضایتمندی در بین مردم با تمام توان و امکانات آماده همکاری با همه دستگاه­هاست.

      سردار سیاوش مسلمی با تقدیر از زحمات کارکنان نیروگاه برای تأمین برق مورد نیاز مشترکان افزود: امروزه برق در شریان­های زندگی مردم در جریان است و همه زیرساخت­های تأمین کننده آسایش و رفاه زندگی مردم به برق متکی است و از این منظر حتی تصور زندگی بدون برق دشوار است. لذا محصول نیروگاه در زمره تولیدات حیاتی است و براین اساس شغل شما از مشاغل حساسی است که آحاد مردم، اقشار و صنوف به صورت مستقیم و غیر مستقیم با دسترنج شما سر و کار دارند.

      وی با اشاره به سختی فرایند تولیدبرق، کار در شرایط دشوار نیروگاه­ را به عنوان کار شاخص و جهادگونه ارزیابی کرد و افزود: خدمات کارکنان نیروگاه که در گرما و سرما و در شرایط سخت، منشاء خدمت هستند و زحمت می­کشند تا آسایش و نور و روشنایی را به خانه و کاشانه مردم هدیه ­کنند، قابل تقدیر و تحسین است.

    

  مسلمی همچنین با اشاره به وجود ناترازی بین تقاضا و تولید برق کشور گفت: برای رفع ناترازی و پیشگیری از مشکلات ناشی از کمبود برق، لازم است در هر دو حوزه تولید و گسترش شبکه، تلاش مضاعفی صورت پذیرد و لذا سپاه در جهت رفع مشکلات و امید­آفرینی در سطح جامعه آماده هرگونه همکاری با صنعت برق است و هر جا نیاز باشد در میدان رفع چالش­ها و محدودیت ها حضور دارد.

      در ابتدای این مراسم مدیرعامل شرکت مدیریت تولیدبرق نکا ضمن تبریک و تقدیر از قوای مسلح مقتدر کشور بویژه سپاه پاسداران در پاسخ قاطع به رژیم غاصب صهیونیستی تصریح کرد: انجام عملیات

تحسین برانگیز « وعده صادق »، کشور ما را غرق در شادی کرد و موجب بر افروختگی غرور و امیدواری دوستان و یأس دشمنان شد.

      نوراله ادبی فیروزجائی در ادامه به تشریح ظرفیت­ها و توانمندی­های نیروی انسانی و اقدامات انجام شده برای افزایش آمادگی واحدها و پایداری تولید پرداخت و  ابراز امیدواری کرد که با وجود نیروهای متعهد و متخصص و همسویی و همدلی موجود در مجموعه نیروگاه بتوانیم در آزمون خطیر خدمت به مردم  بخصوص در روزهای اوج مصرف تابستان امسال سربلند باشیم.

      در پایان این مراسم سردار مسلمی و نوراله ادبی با اهدای لوح سپاس از خدمات تعدادی از بسیجیان فعال پایگاه مقاومت بسیج شهید عبادیان نیروگاه تجلیل کردند.